| Артикул | сб0492cha |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0510sm |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0524cha |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0522cha |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0527sc |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0525sc |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0526sc |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | C01111E |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз, Діамант |
| Артикул | с350 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | E11172Saj |
| Вага | 3.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | E00706mi |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0194ca |
| Вага | 13.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Рубін, Діамант |
| Артикул | сб0175ca |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | DE3735Rcha |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Рубін, Діамант |
| Артикул | сб0053ca |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | с453 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Смарагд, Діамант |
| Артикул | с192 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0084ca |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0095lg |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0100lg |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0097lg |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0088cha |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0090cha |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0101ca |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | Е25296С |
| Вага | 7.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с335ri |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | e00903mi |
| Вага | 6.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0133vi |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0124sl |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0177у |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |