| Артикул | сб0618lg |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0625lg |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0642ca |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0635ca |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0406nl |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0461ca |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0210lg |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, З натуральними каменями |
| Артикул | бр634 |
| Вага | 6.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | кб0556ca |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | бб0035м |
| Вага | 19.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0582cha |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0027ch |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб01863 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0068ch |
| Вага | 0.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0087sl |
| Вага | 0.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0095ch |
| Вага | 0.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0600sth |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 206564ch |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0574ca |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0576ca |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | пб0110lg |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0161ri |
| Вага | 0.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0165ri |
| Вага | 0.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0157ch |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | Б-1 |
| Вага | 7.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пб0186ri |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0184ri |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0214nl |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0062ca |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п545 |
| Вага | 5.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка |