| Артикул | б02781 |
| Вага | 7.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03936 |
| Вага | 9.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04133 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04191 |
| Вага | 11.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04425 |
| Вага | 28.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03081 |
| Вага | 6.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05345 |
| Вага | 19.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б05401 |
| Вага | 12.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05433 |
| Вага | 16.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05475 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02773 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04082 |
| Вага | 10.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04406 |
| Вага | 28.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04502 |
| Вага | 10.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04546 |
| Вага | 9.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04495 |
| Вага | 14.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04680 |
| Вага | 24.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04751 |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04496 |
| Вага | 7.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04784 |
| Вага | 40.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04962 |
| Вага | 17.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04992 |
| Вага | 9.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05460 |
| Вага | 29.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05466 |
| Вага | 24.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05219 |
| Вага | 18.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05333 |
| Вага | 10.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05467 |
| Вага | 21.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03508 |
| Вага | 25.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б01127 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04493 |
| Вага | 4.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |