| Артикул | с08341 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09110 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09126 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09103 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07145 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08015 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09106 |
| Вага | 4.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06176 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05939 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07050 |
| Вага | 7.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09087 |
| Вага | 7.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07219 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07326 |
| Вага | 4.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09042 |
| Вага | 3.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09037 |
| Вага | 3.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09041 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09044 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09045 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09043 |
| Вага | 2.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09025 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07308 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08329 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08364 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01881 |
| Вага | 3.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06952 |
| Вага | 5.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07060 |
| Вага | 5.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07797 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05695 |
| Вага | 5.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07852 |
| Вага | 2.58 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08209 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |