| Артикул | с09179 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06380 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05939 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09169 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05952 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07050 |
| Вага | 7.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07209 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09141 |
| Вага | 3.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07219 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07748 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07880 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08095 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08182 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08308 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09158 |
| Вага | 6.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07411 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09145 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09140 |
| Вага | 4.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09151 |
| Вага | 6.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09149 |
| Вага | 6.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09152 |
| Вага | 6.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09153 |
| Вага | 6.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09111 |
| Вага | 6.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09150 |
| Вага | 7.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09146 |
| Вага | 2.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09182 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08366 |
| Вага | 7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09110 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05809 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06176 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |