Додано: 12 березня 2017

Що таке колар і матіне?

Сьогодні світ коштовностей такий широкий і різноманітний, що часом, вибираючи срібний ланцюжок під кулон або кольє під сукню, можна загубитися в блискучому і чарівному достатку краси!


Тепер вам стане значно легше підбирати ювелірні вироби, адже ми вирішили допомогти вам в цьому завданні і розповісти про найпростіші поняття, так би мовити, вивчити «абетку» світу коштовностей.

В цій статті ми поговоримо конкретно про кольє.


Кольє різняться за своєю довжиною і типом плетіння

Перший вид коль це славно відомий «Чокер» — ця плетена прикраса додасть вам пристрасної привабливості і легкої розкутості. Іноді чокер - це просто смужка зі шкіри або тканини з невеликим кулончиком в центрі, а іноді - масивний і широкий виріб, що щільно охоплює шию.


Якщо ви любите виглядати ніжно і романтично варто зупинити свій вибір на такому різновиді кольє, як «Колар» — воно зазвичай знаходитися відразу під горлом і красиво підкреслює ключиці.


     


SMOKE BURGER (1).pngСеребряное колье "Бабочка" с ониксом и фианитами.jpg

                                                                                                                                                              Срібне кольє "Метелик" з оніксом і фіанітами 

Якщо ви любите виглядати елегантно і хочете вигідно підкреслити свої витончені плечі вам підійде вид кольє під назвою «Принцеса». Зазвичай воно розташовується вище рівня грудей.Власницям розкішного бюсту і пишних форм сподобається різновид коштовностей на шию - Матіне, воно спускається прямо до рівня грудей і м'яко приковує увагу.Серебряное колье.jpgКолье (перламутр, имитация бирюза, родий).jpg


Срібне кольє                                                                                                           Кольє (перламутр, імітація бірюзи, родій)

Якщо ви хочете урізноманітнити свій діловий костюм, зібралися на офіційну зустріч або, елементарно, плануєте йти в театр, вас відмінно виручить «Опера». Це кольє закінчується нижче грудей і створює відчуття легкості і гармонії.


Ви творча людина, носите незвичайне вбрання і ведете рухливий спосіб життя? Зупиніться на такому вигляді прикраси на шию як «Роуп» (в перекладі мотузка) - це довге тонке кольє, що доходить до лінії талії, його можна обертати навколо шиї в кілька шарів і пістрявити яскравою прикрасою, роблячи чарівний акцент всьому образу.Серебряное колье с фианитами.pngСеребряное колье с камнями.jpg

Срібне кольє з фіанітами                                                                                Срібне кольє з камінням 
 

Тепер ви знаєте, які буваю кольє в залежності від їх довжини, і можете сміливо відповісти на питання: «Що ви любите більше: колар або матіне?» У будь-якому випадку експериментуйте, а ювелірна компанія «Онікс» вам в цьому допоможе!

Ласкаво просимо

Виберіть валюту: