Додано: 30 березня 2017

Які прикраси носять українські зірки

Українські знаменитості мало чим відрізняються від звичайних жінок, вони також люблять стильні привабливі прикраси, які змінюють щодня, а іноді і по кілька разів на день.

Що ж носять на тілі зірки українського шоу-бізнесу?

Ані Лорак

Ані Лорак полюбляє сережки різного розміру. Однак найчастіше це витончені звисаючі прикраси, які візуально подовжують шию та обличчя. Наприклад, Кароліна любить сережки-кільця. У таких прикрасах вона з'являється на публіці найчастіше. Їх вона вибирає як для сцени, так і для повсякденного життя.

1.jpg

Замовте сережки "Кільця"

Віра Брежнєва

Екс-солістка «ВІА Гри» Віра Брежнєва найчастіше віддає перевагу невеликим витонченим прикрасам. Виконавиця любить сережки-пусети різної форми і розміру. Зазвичай вона вибирає вироби з дорогоцінними каменями, переважно діамантами.

2.jpg

Купіть Золоті сережки-пусети з діамантами

Оксана Марченко

Популярна ведуча Оксана Марченко - відома модниця. Вона змінює вбрання і прикраси з такою частотою, якою не можуть похвалитися інші знаменитості.

Оксана любить як масивні намиста і сережки, так і мініатюрні вишукані вироби. У повсякденному житті ведуча полюбляє носити невеликі сережки-пусети з діамантами.

3.jpg

Настя Каменських

Співачка Настя Каменських для сцени вибирає великі яскраві прикраси. У повсякденному житті артистка віддає перевагу невеликим виробам. Співачка активно займається спортом, тому великі прикраси їй просто заважають. Як і багато інших зірок, Настя часто носить сережки-пусети.

4.jpg

Купити Золоті сережки-пусети з діамантами

Тіна Кароль

Популярна співачка Тіна Кароль не велика прихильниця надто помітних ювелірних виробів. Артистка віддає перевагу стильним, зробленим зі смаком прикрасам, які доповнюють образ, а не стають його основним елементом. Тіну часто можна побачити в сережках-пусетах. В її арсеналі є як вироби з натуральними перлами, так і прикраси без каменів.

5.jpg

Купити Сережки "Кульки" з культ. прісн. перлинами

Світлана Лобода

Ще одна екс-солістка «ВІА Гри» Світлана Лобода дуже любить хрестики. У артистки їх величезна кількість від величезних, до зовсім мініатюрних, з розп'яттям і емаллю, а також без них. Такі прикраси виконавиця надягає і на сцену, і в повсякденному житті.

6.jpg

Купити Золотий хрестик з розп'яттям

Ласкаво просимо

Виберіть валюту: