| Артикул | с06034 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01270 |
| Вага | 5.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03869 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04811 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07984 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0461ca |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, З натуральними каменями |
| Артикул | OR124010ч |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |