| Артикул | с04414 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07534 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08600 |
| Вага | 5.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1041телець |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | б05199 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 470085 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07698 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03677 |
| Вага | 7.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | б04884 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05276 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR128220 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08241 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0410nl |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08486 |
| Вага | 5.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08478 |
| Вага | 5.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08378 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08233 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07982 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |