| Артикул | 24017 |
| Вага | 10.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1060 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |
| Артикул | 24036 |
| Вага | 23.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 11032 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пир00241 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пир00244 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 24041 |
| Вага | 23.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00245 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 24007 |
| Вага | 13.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24001 |
| Вага | 12.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24035 |
| Вага | 24.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00300 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 7046топ |
| Вага | 16.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 23472 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1080 |
| Вага | 91.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 7350 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24002 |
| Вага | 18.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00252 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 24016 |
| Вага | 16.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24020 |
| Вага | 38 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24034 |
| Вага | 29.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24011 |
| Вага | 60.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00144 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00275 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с08053 |
| Вага | 3.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24044 |
| Вага | 22.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00229 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 064590 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |