| Артикул | п03775 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00141 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 133090отче |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | EXP077 |
| Вага | 13.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Шпінель |
| Артикул | 9010.1 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00049 |
| Вага | 8.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п01789 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00027 |
| Вага | 10.01 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 21012 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181219 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02221 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сув00012 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 20030 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 112676о |
| Вага | 8.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00053 |
| Вага | 10.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 9017.1 |
| Вага | 6.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бр00058 |
| Вага | 10.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 9005.1 |
| Вага | 4.91 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00025 |
| Вага | 10.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00054 |
| Вага | 9.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00060 |
| Вага | 10.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00056 |
| Вага | 10.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1044 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів |