| Артикул | 112724 |
| Вага | 9.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00061 |
| Вага | 9.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00062 |
| Вага | 9.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00171 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00343 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00062 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | п03904 |
| Вага | 8.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 528341121 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 24038 |
| Вага | 21.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 16151 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 21021 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 20038 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00237 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | зак00134 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1237 |
| Вага | 18.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 20043 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сув00013 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00011 |
| Вага | 10.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03681 |
| Вага | 9.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24048 |
| Вага | 33.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 9002.1 |
| Вага | 6.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02246 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 9001.1 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02292 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 9003.1 |
| Вага | 4.98 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00290 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4036 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |