| Артикул | 9014.1 |
| Вага | 5.96 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бр00057 |
| Вага | 10.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00055 |
| Вага | 10.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1248 |
| Вага | 12.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | зак00351 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03717 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00342 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03732 |
| Вага | 9.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133155 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1124 |
| Вага | 13 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | п03810 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23009 |
| Вага | 41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02250 |
| Вага | 3.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181236 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | зак00111 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23007 |
| Вага | 33.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пир00250 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 133126 |
| Вага | 9.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03720 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | закб0008nl |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 1273 |
| Вага | 8.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 181225 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 949 |
| Вага | 15.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | 1283 |
| Вага | 20.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |