| Артикул | 9007.1 |
| Вага | 5.24 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | закб0006nl |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 9018.1 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | закб0005nl |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 9012.1 |
| Вага | 5.42 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00299 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | зак00337 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | закб0007nl |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 20056 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бр00051 |
| Вага | 10.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4034-2563 |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 132345 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03782 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 24037 |
| Вага | 41.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00233 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1005 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00129 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133209 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23097 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00305 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00243 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пир00255 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | п01867 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 9009.1 |
| Вага | 5.59 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 9011.1 |
| Вага | 6.17 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 9008.1 |
| Вага | 7.61 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |