| Артикул | пир00277 |
| Вага | 0.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пир00279 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пир00273 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03869 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1118 |
| Вага | 11.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пир00280 |
| Вага | 0.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пир00272 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05412 |
| Вага | 10.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01759 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05531 |
| Вага | 7.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07218 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пир00276 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пир00270 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | пир00268 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01513 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03746 |
| Вага | 5.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03769 |
| Вага | 7.57 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06100 |
| Вага | 6.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 1116 |
| Вага | 26.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів, Ебенове дерево |
| Артикул | к05835 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01613 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09279 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09277 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09278 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07548 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07511 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23147 |
| Вага | 566.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03915 |
| Вага | 5.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к07649 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |