| Артикул | б04503 |
| Вага | 16.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04510 |
| Вага | 16.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04514 |
| Вага | 13.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04513 |
| Вага | 13.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04512 |
| Вага | 13.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б03748 |
| Вага | 20.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04504 |
| Вага | 37.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | б04136 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03794 |
| Вага | 8.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б03950 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02957 |
| Вага | 7.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111376 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | к01913 |
| Вага | 6.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04976 |
| Вага | 15.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04977 |
| Вага | 15.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, З каменями |
| Артикул | б05321 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141667 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | бб0047m |
| Вага | 28.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б02265 |
| Вага | 14.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 141767 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 111628 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | колб0027sa |
| Вага | 25.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Бірюза |
| Артикул | 18647 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 18656 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18654 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18657 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0030z |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 18753 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18804 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |