| Артикул | 141247 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 133015 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141251 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п247 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 23165 |
| Вага | 204.88 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | 23114 |
| Вага | 107.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | 18186 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | 141278 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03577 |
| Вага | 8.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00545 |
| Вага | 103.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні), Чорні перли |
| Артикул | 141250 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23120 |
| Вага | 169.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | бус480 |
| Вага | 68.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні), Чорні перли |
| Артикул | п03520 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03519 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03603 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23091 |
| Вага | 345.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | 133112 |
| Вага | 9.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Артикул | б03807 |
| Вага | 14.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сер00053о |
| Вага | 356 (грам) |
| Метал | Бронза |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141311 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0290nl |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 134041121 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133581121 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 134031121 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1118б |
| Вага | 11.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | п03822 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03749 |
| Вага | 29.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 141037 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | п03958 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |