| Артикул | пб0080gl |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | пб0082gl |
| Вага | 0.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | кол01256М |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254К |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254М |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0186ri |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0184ri |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 133164 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0214nl |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0293gl |
| Вага | 0.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Смарагд |
| Артикул | п02427с |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132732 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132809 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03022 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03182 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03481 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03726 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132852 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03430 |
| Вага | 9.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 132790 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132877 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03299 |
| Вага | 7.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | колб0100mi |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 132913 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол00807 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0123lg(0,31) |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750", Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0216nl |
| Вага | 0.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 141247 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 133015 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |