| Артикул | б02365 |
| Вага | 10.72 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 23482 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26007 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 26011 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 26010 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 23006 |
| Вага | 32.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23485 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 270045б |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23486 |
| Вага | 35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 270043Е |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 123443 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 9200 |
| Вага | 66.79 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | зак00327 |
| Вага | 3.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | зак00326 |
| Вага | 6.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | зак00330 |
| Вага | 9.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | зак00339 |
| Вага | 6.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | пб0110lg |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | пир00262 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п02888 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132701 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | пб0165ri |
| Вага | 0.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0157ch |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0085gl |
| Вага | 0.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | пб0083gl |
| Вага | 0.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | пб0080gl |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | пб0082gl |
| Вага | 0.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | 23001 |
| Вага | 12.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01256М |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |