| Артикул | 23168 |
| Вага | 580.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7051 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23126 |
| Вага | 329 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141787 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04138 |
| Вага | 9.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121029 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 122635 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03435 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122881 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | п03435п |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04506 |
| Вага | 33.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 23478 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 27001 |
| Вага | 60.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04491 |
| Вага | 9.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0406nl |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0455nl |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | п03011 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03245 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0210lg |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, З натуральними каменями |
| Артикул | б04497 |
| Вага | 7.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23462и |
| Вага | 32 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | б04494 |
| Вага | 4.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23428а |
| Вага | 34.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 23477 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23140ж |
| Вага | 238.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |