| Артикул | 132757 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01254К |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23419 |
| Вага | 55.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кол01254М |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03285 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 18837 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | britv0006 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 133140 |
| Вага | 27.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03697 |
| Вага | 26.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 10058 |
| Вага | 15.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0184ri |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | 133164 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пб0214nl |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | пб0293gl |
| Вага | 0.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Смарагд |
| Артикул | 132724mama |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724pocherk |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724bukvu1 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724bukvu2 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724data |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724simvol |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724dvaB |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724imena2 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724koordinatu |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724sozvezdie |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132724data1 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п02427с |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132727 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 132732 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 132809 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03611 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |