| Артикул | сб0322lg |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0335di |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0320lg |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Аметист, Діамант |
| Артикул | сб0327ca |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0337ri |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0338ri |
| Вага | 5.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06744 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | E2980Sda |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с525 |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с06877 |
| Вага | 5.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0154cs |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с05285 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с06932 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с01494 |
| Вага | 6.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий кварц |
| Артикул | с01290 |
| Вага | 5.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07217 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0431ca |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0433ca |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0401mi |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08136 |
| Вага | 4.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0449nl |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с01444 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23008 |
| Вага | 29.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122468 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сув00014 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |