| Артикул | сб0226ca |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0225са |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0234ri |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0231ca |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0222ri |
| Вага | 5.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0233ri |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0229са |
| Вага | 2.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06096 |
| Вага | 5.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122378 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0254sth |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Демантоїд |
| Артикул | сб0249sth |
| Вага | 17.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Онікс |
| Артикул | сб0250sth |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0252sth |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0268ar |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0264mi |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0267di |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с04116 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с06312 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06354 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0278ri |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0307lg |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Рубін, З натуральними каменями |
| Артикул | сб0308lg |
| Вага | 10.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Рубін, З натуральними каменями |
| Артикул | с06409 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с401 |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с306 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0043як |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | MR16037Egm |
| Вага | 7.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с490 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с341 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с253 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |