| Артикул | с1005 |
| Вага | 11.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Сапфір |
| Артикул | с03535 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05021 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05258 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Хризопраз |
| Артикул | сб0101ca |
| Вага | 6.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | Е25296С |
| Вага | 7.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0133vi |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0123uj |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | сб0124sl |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с05558 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05298 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122180 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04183 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Піроп (гранат) |
| Артикул | с01684б |
| Вага | 5.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий топаз |
| Артикул | с03335 |
| Вага | 9.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Димчастий топаз |
| Артикул | с04180 |
| Вага | 4.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Топаз |
| Артикул | с01490 |
| Вага | 8.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Піроп (гранат) |
| Артикул | с05671 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | сб0119gl |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | сб0052са |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0083са |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0180са |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0197cha |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0187fn |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | сб0489di |
| Вага | 6.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Смарагд, Діамант, Перли (натуральні), Чорні перли |
| Артикул | с05944 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0215gl |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0214gl |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | сб0228са |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |