| Артикул | с05458 |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05526 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05290 |
| Вага | 4.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с05294 |
| Вага | 3.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с05301 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | с05474 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с04392 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06178 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05559 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06181 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с06193 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122492 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06299 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | 122496 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06311 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06606 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Димчастий топаз |
| Артикул | с06463 |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | с06690 |
| Вага | 9.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06971 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06982 |
| Вага | 4.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08528 |
| Вага | 3.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с07772 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 400273E |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05775 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05218 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | с08573 |
| Вага | 4.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с08699 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с411 |
| Вага | 9.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Агат |