| Артикул | с06979 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07112 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 580087вd |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08572 |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с08568 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08525 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | с08901 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02834 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с03916 |
| Вага | 6.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с05271 |
| Вага | 5.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02404 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с05401 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04530 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05980 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06046 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05296 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06275 |
| Вага | 5.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05010 |
| Вага | 4.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06327 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Опал |
| Артикул | с06323 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с06454 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06768 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05286 |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06892 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06947 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06988 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06984 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08528 |
| Вага | 3.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с07213 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08236 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |