| Артикул | с04994 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с05535 |
| Вага | 4.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06088 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05853 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05843 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06150 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122181 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с06205 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06196 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04775ч |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06279 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122508 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06310 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06317 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06404 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 122627 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06769 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06924 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07753 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07785 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03467 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08894 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08902 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05259 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с05457 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05074 |
| Вага | 7.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05924 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02598 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05849 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |