| Артикул | с05308 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06184 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06297 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | с06315 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06962 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06954 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08054 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08383 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07938 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121022 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | 12515 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02318 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06170 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06173 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05851 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06187 |
| Вага | 3.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06226 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06232 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05407 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08731 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122637 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06250 |
| Вага | 4.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06870 |
| Вага | 5.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122856 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с07608 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0428gl |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с08127 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08141 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |