| Артикул | с02404 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с05980 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06046 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05237 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | с05296 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с05010 |
| Вага | 4.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06327 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Опал |
| Артикул | с06314 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06323 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с06454 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06607 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 580087в |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122639 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06768 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05286 |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06892 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06953 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06947 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06948 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06988 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06984 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07213 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 580087вd |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08236 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08300 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08527 |
| Вага | 3.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с09070 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с02439 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05097 |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01928 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |