| Артикул | б05349 |
| Вага | 6.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00278 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол02463С |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | пир00264 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сув00000 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1118ф |
| Вага | 10.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1118бф |
| Вага | 10.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | п03958 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 18872 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 1401 |
| Вага | 9.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | п03967 |
| Вага | 3.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 23168 |
| Вага | 580.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7051 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 23126 |
| Вага | 329 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141787 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141767 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04138 |
| Вага | 9.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121029 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 122352 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06302 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122635 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 27001 |
| Вага | 60.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122881 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 23478 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |