| Артикул | 121313 |
| Вага | 7.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12645 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |
| Артикул | 121532 |
| Вага | 7.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12868 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122112 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | к06254 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06322 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06310 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06226 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06225 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06606 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с02235 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с03326 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб06315 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с04311 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05249 |
| Вага | 11.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 112609 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01875 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кб0490gl |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с04161 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с04164 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, З натуральними каменями |
| Артикул | к06970 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0534м |
| Вага | 2.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 121642 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с00900 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 122920 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 121895 |
| Вага | 10.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00076 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Бронза |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сер00071к |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122169 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Турмалін |