| Артикул | бб0045л |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 542531222 |
| Вага | 10.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 542511222 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 539261222 |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бб0015ca |
| Вага | 6.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |