| Артикул | б04565 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бб0040nl |
| Вага | 6.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 141779 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | бб0044м |
| Вага | 15.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бб0047m |
| Вага | 28.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 141712 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02265 |
| Вага | 14.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05413 |
| Вага | 18.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05439 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05442 |
| Вага | 4.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141721 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141648 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141767 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |