| Артикул | б05140 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02719 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05736 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141794 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05084 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05102 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04545 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05522 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01585 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04862 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05101 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04856 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01110 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04854 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04859 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05309 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05097 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05307 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141694 |
| Вага | 25.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02942 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02855 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02923 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03704 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02945 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04544 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04689 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04691 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04861 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04860 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04853 |
| Вага | 1.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |