| Артикул | б04114 |
| Вага | 8.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б03858 |
| Вага | 19.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04455 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04501 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04523 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04698 |
| Вага | 7.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04532 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04882 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04880 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04907 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б04944 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05097 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05136 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04110 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05192 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05220 |
| Вага | 18.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05247 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05243 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05434 |
| Вага | 15.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05473 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02551 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04822 |
| Вага | 2.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04132 |
| Вага | 4.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04189 |
| Вага | 11.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04220 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04301 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04538 |
| Вага | 6.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04539 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04577 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04678 |
| Вага | 24.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |