| Артикул | б05402 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05345 |
| Вага | 19.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 141694 |
| Вага | 25.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05401 |
| Вага | 12.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05443 |
| Вага | 6.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05436 |
| Вага | 6.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05433 |
| Вага | 16.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05475 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02773 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04082 |
| Вага | 10.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04169 |
| Вага | 5.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04279 |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04586 |
| Вага | 10.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04459 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04469 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04406 |
| Вага | 28.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04502 |
| Вага | 10.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04546 |
| Вага | 9.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04560 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04632 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04495 |
| Вага | 14.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04680 |
| Вага | 24.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04751 |
| Вага | 5.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04758 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04931 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2089ж |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2088ж |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | з2090 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05118 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05251 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |