| Артикул | б05700 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04036 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04175 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05493 |
| Вага | 9.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04905 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05123 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05464 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05332 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04172 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05408 |
| Вага | 9.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05647 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04567 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05728 |
| Вага | 9.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05085 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05263 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05317 |
| Вага | 9.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05367 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04902 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05726 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05722 |
| Вага | 35.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04566 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04844 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04348 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05721 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05653 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05088 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141678 |
| Вага | 22.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05654 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05661 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |