| Артикул | б05659 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04389 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05525 |
| Вага | 13.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03951 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04387 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Аметист, З каменями |
| Артикул | б05645 |
| Вага | 4.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05644 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04828 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05642 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05641 |
| Вага | 3.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05265 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05514 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05638 |
| Вага | 5.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05463 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05701 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02735 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03685 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03605 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04065 |
| Вага | 24.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05667 |
| Вага | 7.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05666 |
| Вага | 7.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05665 |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04795 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05089 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05109 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05651 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05664 |
| Вага | 2.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05650 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05126 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05138 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |