| Артикул | 141679 |
| Вага | 17.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05444 |
| Вага | 6.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05603 |
| Вага | 8.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05593 |
| Вага | 9.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05440 |
| Вага | 6.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04729 |
| Вага | 5.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141788 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05543 |
| Вага | 5.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02734 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05571 |
| Вага | 5.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05570 |
| Вага | 5.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05352 |
| Вага | 10.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03947 |
| Вага | 4.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02796 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03845 |
| Вага | 5.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05589 |
| Вага | 7.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05590 |
| Вага | 7.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05591 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04216 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04545 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04699 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05592 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05561 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05563 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04825 |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б05086 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05310 |
| Вага | 9.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05566 |
| Вага | 9.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05580 |
| Вага | 9.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05511 |
| Вага | 12.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |