| Артикул | б05404 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05559 |
| Вага | 4.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05553 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05554 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05551 |
| Вага | 6.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05104 |
| Вага | 4.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05558 |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б02550 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03946 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04146 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04272 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б03958 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04551 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05533 |
| Вага | 5.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141533 |
| Вага | 15.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141479k |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141479g |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05517 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | бб0056lg |
| Вага | 5.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б05465 |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04823 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04878 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04584 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05515 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141604 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05098 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05130 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141625 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141621 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05181 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |