| Артикул | б04859 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05094 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05214 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-00885 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05246 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05244 |
| Вага | 3.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05218 |
| Вага | 22.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01224 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05403 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01438 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кришталь |
| Артикул | 905-01512 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05438 |
| Вага | 6.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01075 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01287 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02540 |
| Вага | 11.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04111 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04520 |
| Вага | 5.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б04557 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | б04559 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04637 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 141547 |
| Вага | 10.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141697 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04843 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05188 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05256 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141641 |
| Вага | 12.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 10812 |
| Вага | 11.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05411 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141711 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05435 |
| Вага | 5.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |