| Артикул | б05441 |
| Вага | 6.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05307 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05309 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04839 |
| Вага | 10.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б02983 |
| Вага | 6.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б03604 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04080 |
| Вага | 11.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04455 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04501 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04523 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04698 |
| Вага | 7.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04532 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04882 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04880 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04907 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | б04944 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05097 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05136 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04110 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | б05192 |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05220 |
| Вага | 18.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 905-01118 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05247 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05243 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 141689 |
| Вага | 12.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01433 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05434 |
| Вага | 15.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б05473 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |