| Артикул | б04811 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05314 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04809 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05229 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04790 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03645 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03464 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05315 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04792 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04838 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05183 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141766 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04217 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04703 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04700 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04906 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05502 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05347 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141794 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04791 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04808 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05731 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 141562 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б05353 |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б02134 |
| Вага | 2.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04172 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 905-01343 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03685 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04348 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б03605 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |