| Артикул | б03950 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04347 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | б04901 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | б04900 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |