| Артикул | 16151 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 16152 |
| Вага | 7.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | зак00099 |
| Вага | 5.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |