| Артикул | 16151 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 16152 |
| Вага | 7.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 16062 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін |
| Артикул | 16065 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | з16065 |
| Вага | 5.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |