| Артикул | колб0149mi |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0140ca |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бус033к |
| Вага | 40.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | бус017к |
| Вага | 31.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бус048к |
| Вага | 38.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750", Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | бус014к |
| Вага | 31.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 742071121 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 742601622 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 739641121 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 738551121 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 742671121 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 1050 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02028 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133931121 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 133611121 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01662 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол01666 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | колб0072di |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01848 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | колб0057ca |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0085са |
| Вага | 2.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0086са |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0016ca |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02031 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02381 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кол02483 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кол01698 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 17921121 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 722201121 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...