| Артикул | 719123121 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 736131122 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 734171121 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 112081121 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 719361121 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 719321121 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 724841121 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 729671121 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 739491121 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 741171622 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 741191121 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01664 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кол01325 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз, Топаз Лондон Блю |
| Артикул | кол01180 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | кол01665 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кол01179 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | кол01694 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол02484 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол01663 |
| Вага | 2.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | кол01696 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол02482 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | кол01341 |
| Вага | 2.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | колб0125gm |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0012ca |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант, Сапфір |
| Артикул | кол01416 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | колб0059di |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02029 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | колб0128sc |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0139sm |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...