| Артикул | кол01395 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01539 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0059di |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01403 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01725 |
| Вага | 44.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | кол01738 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01790 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01817 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01906 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01915 |
| Вага | 9.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01969 |
| Вага | 15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01985 |
| Вага | 16.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02029 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02051 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02062 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02088 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02097 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02184 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02200 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02225 |
| Вага | 18.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02329 |
| Вага | 2.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02323 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02332 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол02384 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02392 |
| Вага | 7.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол02423 |
| Вага | 11.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0128sc |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | колб0139sm |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол02545 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | кол02546 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...