| Артикул | кол02552 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол00949 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00355 |
| Вага | 45.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01057 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0014ca |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кол01118 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01216 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | ц00359 |
| Вага | 11.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00359м |
| Вага | 17.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00236б-1 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00405 |
| Вага | 25.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01445 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01479 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01482 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кол01468 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | колб0043lg |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01527 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01396 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ц00392 |
| Вага | 60.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01605 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | колб0058di |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кол01620 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01459 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01691 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01706 |
| Вага | 49.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | кол01340 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | кол01718 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01739 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | кол01787 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кол01784 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
Мрія модниці - до кожного образу підбирати різні прикраси. У більшості випадків це неможливо. Де взяти таку кількість аксесуарів? Єдиний вихід із ситуації - підібрати декілька кулонів, а до них ще срібний ланцюжок. Докладніше...